Extra informatie
Bitjespakket | Ja (+€ 59,95), Nee |
---|
Hip, hot & happening: BIAB treatment! Instagram, Pinterest, je komt het tegenwoordig overal tegen. Dé treatment die je niet meer mag missen in je salon. Leer hoe je met het geweldige product Smooth Builder Gel (ook wel bekend als Builder in a bottle & BIAB) dunne maar toch stevige nagels kunt creëren. Het product geeft extra stevigheid, hardheid en flexibiliteit. Ook is het product zelf-pinchend waardoor de natuurlijke nagel een mooie c-curve krijgt.
Tijdens deze workshop leggen we de focus op de applicatie van het product Bottle Builder. We behandelen een stukje theorie, het stappenplan van een verkorte e-manicure met de elektrische vijl, hygiëne, het voorbereiden van de natuurlijke nagel en het plaatsen van de Bottle Builder op de natuurlijke nagel en het creëren van een apex (bolling) met het product waardoor de nagel sterker wordt maar ook optisch veranderd en er slanker uit komt te zien.
Wat gaan we behandelen tijdens de training?
Deze workshop is geschikt voor de ervaren nagelstyliste. Je mag niet deelnemen zonder een afgeronde Nagelstyling Opleiding & workshop elektrisch vijlen.
Prijs: € 114,- incl. lunch
Je ontvangt een certificaat na goede afronding, anders een bewijs van deelname.
Let op! Inschrijving is pas definitief na betaling. VOL=VOL
Huiswerk voor deze workshop is niet van toepassing.
Tijd: 9.00 tot 15.00 uur
Je werkt tijdens deze workshop met jouw eigen producten van ons merk.
Liever alle benodigde producten in één keer shoppen? Klik hier voor het starterspakket Smooth Builder Gel.
Let op, de elektrische vijl en bitjes zitten niet in dit pakket inbegrepen. Het bitjespakket is bij te boeken (+ € 59,95). Dit pakket bestaat uit: Bit HQ Cone Grof, Cylinder Blunt Mini Bit B1 & Flame Bit R2.
Je neemt een model mee met korte natuurlijke nagels met lang nagelbed zonder kunstproduct op de nagels.
Let op! Je model is géén nagelbijter en heeft géén probleemnagels.
Florence Beauty and Nails
Kelvinstraat 7, 6601HH Wijchen
(nabij Nijmegen)
Bitjespakket | Ja (+€ 59,95), Nee |
---|